Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Geri Sayım Başladı

Geri Sayım Başladı Empty Geri Sayım Başladı

Mesaj  Roxane 12/6/2007, 12:00 pm

Düğün için geri sayım başladı

Desperate Housewives dizisinin oyuncusu Eva Longoria, NBA’in yıldız oyuncusu Tony Parker ile 7 Temmuz’da Paris’te dünya evine girecek. Meksika asıllı oyuncu, "Çok geleneksel bir düğün olacak. Meksikalılar, Paris’i ele geçirecek" diyor.

İki yılı aşkın bir süredir fırtınalı bir ilişki yaşayan ve haklarında ayrılacaklarına dair sürekli dedikodu çıkan Eva Longoria ve Tony Parker, 7 Temmuz’da Paris’te düzenlenecek düğün törenleri için hazırlıklara başladılar. Ancak Tony’nin düğün hazırlıklarına ayıracak pek zamanı yok. Çünkü o şu sıralar San Antonio Spurs forması altında NBA’de şampiyonluk mücadelesi için ter döküyor. Kısacası düğünle ilgili tüm yük Eva’nın omuzlarında.

Seksi oyuncu, geçtiğimiz hafta düğün için kilise seçmek üzere Paris’e gitti. Tony’nin annesi Pamela, müstakbel gelinini hiç yalnız bırakmadı. Chateau de Chantilly’de düzenlenecek düğün töreninin hazırlıklarını birçok ünlünün düğününü düzenleyen Mindy Weiss üstlendi. Düğün pastası Eva’nın anavatanı Meksika’dan gelecek. Gelinliği ise ünlü modacı Monique Lhuillier’in hazırlaması bekleniyor. Ancak her şeyin yolunda gittiği söylenemez. Titizliğiyle tanınan Eva, bazı konularda kararsız kalmışa benziyor. Eva, düğünde kullanılacak çiçekler konusunda üç kez, gelinliği için ise iki kez karar değiştirmiş durumda. Düğünün en zorlu kısmı konuk listesi ise henüz hazırlanmış değil.

Öte yandan Eva, nişanlısıyla farklı kültürlere sahip olmalarıyla ilgili olarak "Ben başta sorun çıkar sanmıştım, ait olduğum topluluğu tanıyorum çünkü. Ama ailemden hiç kimsenin, hatta geleneklerine çok bağlı Meksikalı büyükannemin bile Tony’ye ilişkin en ufak bir itirazı olmadı. Onu olduğu gibi seviyorlar" dedi.

Eva, Tony’den yedi yaş büyük olmasıyla ilgili de ilginç bir açıklama yaptı: "Tony pek çok konuda benden daha ileri, yaşça daha büyük gibi. Son derece disiplinli, para ve yatırım konusunda da benden çok daha akıllı."
Roxane
Roxane
Administrator

https://britneyyy.yetkin-forum.com