Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Britney'den Resmi Mesaj!

Britney'den Resmi Mesaj! Empty Britney'den Resmi Mesaj!

Mesaj  Roxane 16/6/2007, 8:59 am

Sevgili Fanlar,

Sadece hepinizle temasta olmak ve son zamanlarda yüzleştiğim birkaç şeyi açıklamak istiyorum.İnsanlar hakkındaki can sıkıcı hikayeleri okumak çok komik.Bu kendi öykümüzün bir bölümünü dışarıdakilerden duymak gibi birşey.Ama günün sonunda, kötü olan şeyler gerçek olan şeylerden daha ilgi çekici olduğundan beri sadece birkaç insan gerçekten ne olduğunu duymayı istiyor.Nedenini bilmiyorum, ama bu bana çok garip geliyor.Magazinlerd e hakkımda çıkan dehşet verici haberlere sinirlenirdim, ama şimdi gördüklerim karşısında sadece hissizleşmiş davranmaya çalışıyorum.Tyra Banks'in şovunda üzüldüğünü ve ağladığını gördüm çünkü onlar Tyra'nın görünüşü için şişman diyorlardı.Hepimiz hiç kuşkusuz kendi imajımızın dışarıyada istediğimiz şekilde görünmesini isteriz ve bu noktada diğer insanların düşündüklerini yada olmayı istemediğimiz yeri umursarız.

Geçenlerde, çok önemsiz gösterilen rehabilitasyon adı verilen yere gönderildim.Doğrusu şu ki, en dibe çarpıyordum.O güne kadar alkol problemim olduğunu yada depresyonda olduğumu düşünmüyordum.ADD'nin çevresinde koşuşturan küçük bir çocuk gibiydim.Boşanmamdan sonra, uzun zaman önce sahip olduğum menajerim geldi, beni ve hayatımı emirleriyle yönlendirmeye çalıştı.Ele geçirilmiştim, bence birazda şok içindeydim.Kime yöneleceğimi bilemedim.O gittiği zaman, son ilişkimde ne kadar fazla enerjimin ve sevgimin tutsağı olduğumu farkettim.Çünkü gerçekten kendimle ne yapacağımı bilmiyordum, ve bu beni üzgün yapıyordu.İtiraf ediyorum, ben kaybolmuştum.

Şimdi bu dünyaya tamamen farklı gözlerle bakmama rağmen, bu mektup kimseyi suçlamak için değil.Bu korunmasız durumumda, akşam yemeklerine gittim, arkadaşlarımla partilere gittim ve daha sonra anladım ki sağladığınız herşey bana kocaman bir ders oldu.Bence tüm problem, çok fazla insanın hayatımın içerisine girmesine izin vermemdi.Sen asla diğer kişinin amacını yada diğer kişinin isteklerinin ne olduğunu bilemiyorsun.Başlangıçta herşeye sahip olduğum zaman, cevapları bulmaya çalışırken çok fazla açık olduğumu hissediyorum.Hayatımdan çok fazla insanı çıkarmak zorunda kaldım.Eğer bu insan ailenden biriyse benim için çok üzücüydü.Küçük bir çocukken her akşam ailemle film izlerdim ve kendimi huzurlu hissettiğimi hatırlıyorum.Her zaman şarkı söyler ve dans ederdim, küçük bir kızın yapması gerektiği gibi...Geçenlerde, kendi çocuklarımında her zaman bunu hissetmesini istediğimi anladım.Kendi çocukluğumdan beri olan çok fazla şeyle şimdi yüzleşiyorum.Çocukluğumdan söz edildiği zaman tekrar çok fazla güvensizleşiyorum.Biz asla yeteri kadar iyi olamadık.

Biliyorum herkes kurbanlarım olduğunu ve onlarla oynadığımı düşünüyor ama ben bunu yapmıyorum ve şimdi olanlardan çok fazla nefret ediyorum.Belki bu mektubu yazma nedenimde budur.Yada belki bu mektubu yazma nedenim insanların bana farklı bir şekilde bakmasına izin vermektir.Bu, gerçek bir kadın olduğun zaman, hissettiklerini söylediğinde , nasıl olmasını istediğinde, insanların senin sadece bir "sürtük" olduğunu söylemeleri gibi birşey.

Ben hayatımdaki bazı insanların gerektiğinden daha fazla sorun olduklarını düşünüyorum.Ve hemde onlar beynimi değişiklik olsun diye kullanmaya başladığımı ve bağlarımı koparacağımı biliyorlardı.Bu nedenle de hayatımı, benden daha çok kontrol etmeyi istediler.Bence gerçekten genç bir kız için, büyük bir boşanmadan sonra dışarı çıkması normal birşey.Bence bu büyük bir sorundu çünkü uzun bir zaman dışarı çıkmamıştım.25 yaşındayım, hala birşeyler öğreniyorum ve hergün hata yapıyorum ve eminim ki her yaptığım hata muhtemelen CNN yada Good Morning America'da gösterilecek.Ben sadece bir insanım ve beni hala sevdiğin için seni seviyorum.

Saat 6:25, evde oturuyorum ve iki oğlumda uykuda.Ben onlara sahip olduğum için gerçekten kutsalım.Hergün acayip ve düşsel.Genel olarak hayat acayip, düşsel ve çılgın.

Umarım bu mektup benim hakkımda düşündüklerini ve nereden geldiğimi daha çok netleştirmiştir.Sadece senin hayatında istediğin şeylerin bende aynılarını istiyorum.Bu mutlu yapıyor.Bu çok garip herkesin benim hakımda bir fikri var ve onlar gerçekten olduğum kişiyi bildiklerini düşünüyorlar.Konuşulan hikayeler çok garip.Burada senin tarafın, benim tarafım ve gerçek vardır.Birisi bunu anlamak zorunda.Sanırım hayatı hiç gerçekten anlayamacağız ve çözemeyeceğiz.Bu Tanrı'nın işi.Onunla buluşmayı bekleyemiyorum...

Sevgilerle, Britney..

Bu Aydan alıntı..

Kesin konularda insanların bunlara katılmaması normaldir.Eğer diğerlerinin düşüncelerine teslim olursan, kendine karşı doğru biri olamazsın.Çünkü suçlu hissedersin.

kaynak:www.britneyspears.com
Roxane
Roxane
Administrator

https://britneyyy.yetkin-forum.com

- Similar topics